Catering dietetyczny Bielsko

Bilans wodny
Bilans wodny – o czym pamiętać
18 stycznia 2018
Catering dietetyczny
Catering dietetyczny coraz popularniejszy
27 lutego 2018
Catering dietetyczny Bielsko

Catering dietetyczny Bielsko – czy taka dieta naprawdę pozwala schudnąć?

Osoby borykające się z nadmiernymi kilogramami, zwykle przerobiły w sowim życiu wiele diet, które okazały się nieskuteczne. A nawet, jeśli były skuteczne, to po zakończeniu diety kilogramy wracały, czasem ze zdwojoną siłą. Każda dieta odchudzająca wymaga wyrzeczeń i silnej motywacji. Niestety czasem motywacji brakuje, szczególnie, gdy robi się zakupy z pustym żołądkiem, albo przygotowuje smakowite potrawy, których żal nie spróbować. Rozwiązaniem takich problemów może być catering dietetyczny Bielsko.

Catering dietetyczny lubiany i polecany przez gwiazdy

Dieta pudełkowa cieszy się uznaniem wśród gwiazd i celebrytów. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ten sposób żywienia jest bardzo wygodny. Klient otrzymuje pięć posiłków zapakowanych w wygodne pudełka. Posiłki są gotowe do spożycia, bądź należy je tylko podgrzać. W ciągu dnia nie trzeba gotować, ani też szukać miejsc, w których można zjeść szybko smaczny posiłek. Nie trzeba wielokrotnie dzwonić, by zamówić osobno śniadanie, obiad i kolację. Wszystko dowożone jest rano pod wskazany adres. Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które mimo nawału obowiązku lubią smacznie i zdrowo zjeść.

Czy dieta pudełkowa pozwala schudnąć?

Catering dietetyczny Bielsko oferuje diety o różnej kaloryczności (zobacz na fodiediet.pl). To oczywiste, że żeby schudnąć, należy wybrać dietę, która dostarczy nam kalorii w ilości mniejszej niż ta, którą dotychczas spożywaliśmy. Nie należy przy tym schodzić poniżej minimalnego dziennego zapotrzebowania, które łatwo można obliczyć dzięki zamieszczonym w sieci kalkulatorom. Ważny jest tutaj nasz wiek, płeć, waga, ale również tryb życia.

Catering dietetyczny Bielsko pozwala schudnąć także dlatego, że posiłki są odpowiednio zbilansowane. To bardzo ważne, by w ciągu dnia spożywać posiłki złożone z produktów z różnych grup, z przewagą warzyw i owoców. Myślenie, że wystarczy ograniczyć kalorie, a jednocześnie można żywic się wyłącznie słodyczami bądź pieczywem, jest błędne. Organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje zarówno białka, tłuszczy, jak i węglowodanów.

Catering dietetyczny Bielsko – skuteczny, jeśli nie podjadasz

Dieta pudełkowa jest skuteczna pod warunkiem, że klient firmy cateringowej nie zjada niczego ponad to, co otrzymuje w pudełkach. Brak konieczności robienia zakupów i przygotowywania posiłków od podstaw znacząco ogranicza częstotliwość występowania pokus, ale nie wyeliminowuje ich całkowicie. Ważne także, by posiłki zjadać w regularnych odstępach czasu i w miarę możliwości starać się ich nie podmieniać (nie zjadać obiadu na kolację itp.). Oczywiście efekty pojawią się szybciej, jeśli osoba na diecie będzie pamiętać o picu wody w dużych ilościach oraz o włączeniu ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *